Novogodišnji TV program RTS1, RTS2

TV program za Novu godinu na kanalima RTS1 i RTS2

Za doček Nove godine 2017 i novogodišnje praznike javni servis RTS-a pripremio je veoma bogat program. Po pravilu je udarni termin od 20 časova, ali je tu i bogat filmski, serijski i dečiji program koji bi trebao da zadovolji sve ukuse. Filmski marataon na kanalu RTS2 posvećen je ostvarenjima Džeki Čena, odnosno imaćemo priliku da pogledamo veliki broj filmova sa borilačkim veštinama.

Novogodišnji TV program “Budimo prijatelji” na RTS1

RTS je ove godine akcenat bacio na neke od najgledanijih domaćih serija i domaće filmske klasike. Ono što nas posebno raduje je što ćemo ponovo gledati Tesnu kožu u popodnevnim terminima

I ove godine Radio-televizija Srbije pripremila je Novogodišnji program koji će trajati šest sati u kojem učestvuje više od 500 ljudi, pod nazivom “Budimo prijatelji”. Gledaoce će zabavljati veliki broj poznatih ličnosti iz sveta muzike, glumci ali i brojni voditelji i novinari RTS-a.

Redakcije Beogradskog, Sportskog, Informativnog, Zabavnog i Satelitskog programa odlučile su da pozovu svoje prijatelje pa će se tako na sceni zajedno sa njima naći i Danka Novović, Ljiljana Marković, Kamenko Katić kao i sportisti, vojnici, rudari, poštari, vatrogasci, komunalci, odžačari, policajci.

U novogodišnjoj noći čućemo hor i Simfonijski orkestar RTS-a pod upravom Bojana Suđića, Big bend uz dirigenta Ivana Ilića, kao i “Kolibri”, Dečji hor, Nacionalni ansambl “Kolo” i Hor Ruskog doma.

U goste nam dolaze glumci naših TV serija “Komšije”, “Bićemo prvaci sveta”, “Ubice mog oca”, “Vojna akademija”, Sumnjiva lica” i “Selo gori, a baba se češlja” kao i Državni posao i Jova Radovanović, Suzana Mančić i Minja Subota. Biće tu i brojni pevači zabavne i narodne muzike, a među glavnim zvezdama biće Goran Bregović sa Alenom Islamovićem i Mladenom Vojičićem Tifom, Lepa Brena, Halid Bešlić, Šaban Šaulić, Miroslav Ilić, Saša Matić, Marinko Rokvić, Miligram, Tijana Dapčević, Sergej Ćetković, Frajle, Dženan Lončarević, Leksington i Tropiko bend, Goca Tržan…..

Nastupiće još i Bajaga, Dragana Del Monako, Dejan Maksimović, stihove Ljubivoja Ršumovića govoriće Ivan Bosiljčić, a čestitke će gledaocima uputiti Radoš Bajić i Matija Bećković.

TV program na RTS1 – subota 31.12.2016.

06:00 – Vesti RTS

06:05 – Jutarnji program

08:00 – Jutarnji dnevnik

08:30 – Jutarnji program

09:00 – Vesti RTS

09:06 – Žikina šarenica

12:00 – S Tamarom u akciji

13:00 – Dnevnik RTS

13:15 – Sport plus

13:25 – Vreme, stanje na putevima

13:30 – Salaš u malom ritu

15:40 – Ovo je Srbija

16:25 – serija Selo gori, a baba se češlja

17:20 – Tesna koža

18:50 – Mama voli bebu – Maksimove avanture

19:00 – Ljubav i ples (Love N’ Dancing)

19:17 – Vreme, stanje na putevima

19:30 – Dnevnik RTS

20:05 – serija Selo gori, a baba se češlja

21:00 – Novogodišnji program

21:05 – Novogodišnji program: Budimo prijatelji

23:05 – Novogodišnji program: Budimo prijatelji

01:00 – Novogodišnji program: Budimo prijatelji

03:00 – Tesna koža

04:25 – Novogodišnji muzički program

 

TV program na RTS1 – nedelja 01.01.2017.

06:00 – Vesti RTS

06:05 – Jutarnji program

08:00 – Jutarnji dnevnik

08:30 – Jutarnji program

09:00 – Vesti RTS

09:06 – Žikina šarenica

12:00 – Znanje imanje

13:00 – Dnevnik RTS

13:15 – Sport plus

13:25 – Vreme, stanje na putevima

13:30 – Zimovanje u Jakobsfeldu

15:20 – Novogodišnji muzički program

16:25 – Ubice mog oca

17:25 – Tesna koža 2

19:00 -Ljubav i ples (Love N’ Dancing)

19:17 – Vreme, stanje na putevima

19:30 – Dnevnik RTS

20:05 – Ubice mog oca

21:25 -Skajfol

23:40 – film Zaštitnik (The Protector)

01:10 – Novogodišnji muzički program

03:00 – Tesna koža 2

04:30 – Novogodišnji muzički program

04:50 – Ubice mog oca

 

TV program na RTS2 – subota 31.12.2016.

06:29 – Slagalica

06:49 – Datum

06:54 – Verski kalendar

07:05 – Znanje imanje

08:00 – Crtani filmovi

09:49 – Novogodišnja Zujalica

10:14 – Plaško Hrabrović uzvraća udarac!

10:40 – Novogodišnje Provetravanje

11:05 – Stanislav Binički

12:10 – Skrivena kamera

12:25 – Lisica i dete

14:00 -Mladi gospodar

15:40 – Velika tuča

17:25 – Klopa na točkovima

19:10 – Gospodar zmaj

20:50 – Ruka smrti

22:30 – Neustrašiva hijena

00:05 – Zmajeva pesnica

01:40 – Drveni ljudi Šaolina

03:30 -Zmija i ždral Šaolina

TV program na RTS2 – nedelja 01.01.2017.

07:23 – Slagalica

07:43 – Datum

07:50 – Verski kalendar

08:00 – Crtani filmovi

09:42 – Šašava flaša

10:12 – Kalendar

10:16 – Kako se kalio čovek

10:41 – Po drum odim – Naš Stevan Mokranjac

11:15 – Novogodišnji koncert Bečke filharmonije

13:45 – Skrivena kamera

14:00 – Veliki povratak

15:45 – Živeti za jedan dan

17:15 – Sifražetkinje

19:00 – Plan be(ba)

20:45 – Tri metra iznad neba

22:45 – Želim te

00:45 – Drugačiji plan

02:10 – Beri Mandej

03:45 – Poslednja ljubav gospodina Morgana